• Dzień pełen pracy nad projektem „Bogate umysły”

W Fundacji Innowacja i Wiedza bardzo gorąco!

Pełną parą idą prace w ramach projektu Erasmus+ pt. “Bogate umysły” („Wealthy minds”). W dniach 13-14 września 2022 gościliśmy w Warszawie naszych partnerów z Włoch (CESIE), Grecji (KENTRO MERIMNAS OIKOGENEIAS KAI PAIDIOU) i Polski (POLSKA RADA ORGANIZACJI MLODZIEZOWYCH) na międzynarodowym spotkaniu projektowym.

W gronie doświadczonych Partnerów uzgodniliśmy wszystkie szczegóły dot. raportu sytuacji dziewcząt i młodych kobiet zagrożonych marginalizacją w krajach UE, przeanalizowaliśmy projekty dot. edukacji finansowej w Polsce, Włoszech i Grecji, ułożyliśmy listę modułów do innowacyjnego zestawu edukacji finansowej „Bogate umysły”, podjęliśmy kluczowe decyzje w zakresie promocji i upowszechniania projektu, zaplanowaliśmy wydarzenie pilotażowe w Grecji.

Już niedługo pojawią się pierwsze w Polsce innowacyjne materiały dot. edukacji finansowej dziewcząt i młodych kobiet w wieku 13-25 lat zagrożonych ubóstwem i marginalizacją.


Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Skip to content